סדנאות רוקחות טבעית

מחמם את הלב לצפות באדמה המעניקה לנו את סודות הידע העתיק שלה, את אינסוף האופציות שנותן לנו הטבע בכדי לחוש את אוצרותיו.

בסדנאות הרוקחות הטבעית של טואלמה ננגיש אליכם מוצרי קוסמטיקה טבעיים, מוצרי טיפוח טבעיים ושלל הפתעות אחרות, אפילו ממצרכים בסיסיים שניתן למצוא בכל מטבח!

ניצור אותם ביחד נלמד את סודות הרוקחות הטבעית, באהבה לעולם, מחומרים טבעיים בלבד,בעבודת יד (האישית שלנו!), בתנאים סטריליים וללא כל התערבות תעשייתית. 

סדנאות רוחקות הטבעית יוכלות להתאים לכל ארוע במסגרת הזמן והתקציב הקיים מתאים לימי גיבוש וכיף בחברות ובתי עסק, כמו גם בארועים מצומצמים יותר ולמשפחות הדוגלות בטבעיות, פשטות, אקולוגיה ובעיקר אהבה לעצמם ולטבע.

אם יש לכם אירוע או מסיבה ואתם מחפשים רעיון  לסדנא רוחקות וקוסמטיקה טבעית מגניבה, מקורית ושונה שידברו עליה עוד הרבה זמן אנחנו בטואלמה מבטיחים לספק לכם בדיוק את זה.

מה חומרי הגלם שנשתמש בהם בזמן הסדנא?

כל המרכיבים של הסדנה הן חומרים טבעים שמהם נרקח.

את כל המרכיבים ניתן כמעט למצוא בכל בית ככה שתמיד תוכלו לרוקח לכן גם אחרי שהסדנא תגמר:)

ומדוע הסדנה כל כך חשובה?

שכאשר תסיימו את המוצרים הנפלאים שהכנתם בסדנה, תוכלו להמשיך ולרקוח ולהכין גם אצלכם בבית את כל מוצרי הטיפוח  שלכם שהם מחומרים טבעיים ובריאים.

מתי?

הסדנאות הן לקהל הרחב ניתן להזמין אותן מתי שתרצו בתיאום מראש בתאריך והשעה הנוחים לכם!

לאירועים פרטיים: ניתן להזמין סדנאות רוקחות פרטיות למגוון אירועים,כגון : יום הולדת, מסיבת רווקות, אירועים משפחתיים ואירועים חברתיים מכל הסוגים.

סדנאות לאירגונים וחברות: בסדנה נלמד את סודות הטבע והרוקחות הטבעית, חוויה ייחודית המשלבת ערך והבנת הטבע והחשיבות של כל מרכיב. פעילות עשירה ואיכותית לגיבוש צוות/מחלקה /אירועי חברה לחברות ואירגונים בכל סדר גודל והיקף.

ארועי חברה*, סדנה לבת מצווה*, *הפעלה במסיבת רווקות*, *ימי גיבוש*,*ימי העשרה*,יום כיף למשפחה*, *ימי הולדת* *סדנה לחגים*,*סדנאות ליום האישה*, סדנה ליום המשפחה* ועוד

;
להזמנות 054-5932418 חזרה
סדנאות רוקחות טבעית