אודותינו

שמי ג'ני, מטפלת בעיסוי רפואי משולב מזה כעשור, ובשנים האחרונות גיליתי את העולם המופלא של הרוקחות הטבעית. לא תאמינו כמה כיף זה להיות אחראי על מוצרי הטיפוח של עצמך :).

מאז היותי ילדה חקרתי את הסביבה שלי, גם כשהתבגרתי לא לקחתי שום טענה כמובנת מאליה, ירדתי לשורש העניין ובדקתי האם היא נכונה עבורי ונטולת אינטרסים כאלה או אחרים. ניסיתי את המיינסטרים עם המסלול ה"רגיל" שמוכתב בחברה הישראלית ובכלל, גם כשבאמצע הדרך כבר ידעתי שזה ממש לא בשבילי.

טואלמה היא התנקזות לנקודה אחת בציר הזמן בה מובן לי כי כל אדם עובר מסלול מסויים ומדוייק מסיבה שרק יום אחד תתבהר לנגד עיניו.

טואלמה היא תולדה של אותה ילדה סקרנית ומרדנית, שילוב של תואר ודיפלומות שהולידו את ה"תינוק" הזה. זאת המעסה הרפואית שהייתי ועודני, שנוכחת כל יום מחדש לראות מהו ריפוי באמצעות המגע, היא גם שילוב של הקונדיטוריה, אשת המכירות ואפילו הבורסה האמריקאית. שבדיוק כמו שם, לפעמים הסיכונים המחושבים או היעדרם רק ישאירו אותנו באותו המקום. ובעיקר של התואר הראשון במדעי ההתנהגות בו נברתי 7 שנים בנפש. הוא זה שנתן לי את ההשראה לשם החברה, שכן Tu alma משמעה בספרדית "הנשמה שלך".

זוהי ההבטחה שלי לעצמי ולעולם לעשות מעתה והלאה רק את מה שהנפש והנשמה מאותתות לי לבצע, לעשות רק את מה שאני אוהבת וכל שייעשה יהיה מתוך מקום של ריפוי ואהבה לאדם ולטבע.

משנת 2008 הקלתי על כאבים ויש הטוענים שאף ריפאתי באמצעות מגע ידיי אלפי אנשים פרטיים, בחברות ובמלונות הבוטיק המובילים של תל אביב שבחרו בי כמעסה הבלעדית שלהם. בהמשך, כשהגיעה אליי הקריאה ,העמקתי את הידע שלי בקורס והשתלמויות של רוקחות טבעית מעבר לניסויים הביתיים שלי, כשכאן המטרה היא להעניק ריפוי נוסף, באמצעות נפלאותיה של אמא אדמה.

הפלטפורמה של טואלמה נוסדה כדי לגעת בנפש ובגוף של כמה שיותר אנשים בבת אחת וליצור רגעים ולו קטנים, בהם אנחנו מניחים את הכל בצד, מטעינים את המכונות הללו הנקראות גוף ונפש שחופפות בצורה מושלמת האחת לרעותה ומעבר להכל - זוכרים את החשיבות של עצמינו.

טואלמה היא המקום בו אני מודה ומפרגנת למטפלים המדהימים בהם פגשתי לאורך הדרך, כמו גם לאנשים מוכשרים משלל מקצועות אחרים שהקשיבו לליבם ולא היססו ללכת שבי אחרי החלומות שלהם.

;
להזמנות 054-5932418 חזרה
אודותינו